Adres: 87-800 Włocławek, ul. Al.Kazimierza Wielkiego 6d   Telefon: +48 542 309 111

EN            

Jesteś tutaj: Oferta Produkty

Produkty

Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości PUMEKSÓW poliuretanowych za rozsądną cenę.

Nasz PUMEKS jest w 100% wykonany w Polsce przy użyciu surowców o najwyższej jakości, które kupujemy od  długoletnich, światowej klasy dostawców.

Dzięki temu, iż sami tworzymy system technologiczny PUR, udało nam się wyprodukować materiał najwyższej jakości. Uzyskaliśmy prawdziwie wyjątkową charakterystykę użytkową dzięki doskonale zbalansowanej kombinacja twardości, ostrości, sztywności i ścieralności materiału, ale także jego elastyczności i delikatności. Jakość technologii można rozpoznać po jednorodnej strukturze naszego PUMEKSU. Nie ma dziur, łezek, przebarwień  ani żadnych innych niedokładności strukturalnych.

PUMEKS doskonale usuwa zrogowaciały naskórek, a także wszelkiego rodzaju zabrudzenia z rąk i  stóp. Twoje dłonie i pięty będą miękkie, gładkie, delikatne i czyste. Ten efekt może być osiągnięty już po pierwszym użyciu.

Wystarczy:
1. zwilżyć powierzchnię PUMEKSU,
2. zwilżyć powierzchnię skóry w miejscu jego użycia,
3. pocierać PUMEKSEM na wybranym obszarze,
4. opłukać skórę i pumeks.

W wyniku tarcia PUMEKS jednocześnie usuwa stwardniały naskórek i brud. Efektywność może być regulowane za pomocą większego nacisku lub poprzez intensyfikację ruchów trących.

Podczas procesu pocierania, dzięki odpowiedniej strukturze PUMEKSU, komórki twardego naskórka są usuwane a PUMEKS delikatnie się wykrusza. Dzięki temu procesowi nasz PUMEKS zawsze pozostaje czysty i kolorowy. Usunięty naskórek nie zalega w jego porach, a jego powierzchnia zawsze zapewnia podobną charakterystykę użytkową.

Jest to główna przewaga naszego PUMEKSU nad naturalną skałą wulkaniczną, pumeksami szklanymi,  lub innymi materiałami odpornymi na ścieranie, które się nie wykruszają i samo oczyszczają.

Nasz PUMEKS jest produkowany w różnych kształtach. Ich charakterystyka użytkowania jest niezależna od wpływu kształtu, a PUMEKS zawsze działa z taką samą efektywnością.

}